Greentech GT-PB12 portatif şarj cihazınızı tam olarak doldurmak için yaklaşık 2,5-3 saat şarj etmeniz gerekmektedir.

Cihazınızı daha verimli ve daha uzun ömürlü kullanabilmeniz için en az iki ayda bir tamamen boşaltıp tekrar şarj etmeniz gerekmektedir.

Cihazınız şarj olurken %30, %70 ve 0 gösterge ledi sıralı olarak yanıp söner.

Sıralı led 0 seviyesinde, hareketsiz ve sürekli olarak yandığı zaman portatif şarj cihazınız tamamen şarj olmuş demektir.

Cihazı açma butonuna bir kez bastığınızda %30, %70 veya 0 gösterge ledlerinden hangisi yanıyor ise, cihazınız o yüzde de doludur.

Cihazınızın üzerindeki butona seri olarak iki kez basıldığında ön tarafta bulunan ledler yanacaktır. Yine seri olarak iki kez basıldığında ise sönecektir.

Cihazınız ile akıllı telefonunuzu ortalama 1,5-2 kez şarj edebilirsiniz. Telefonunuzun kaç kez şarj olacağı, telefonunuzun mAh gücüne göre değişkenlik göstermektedir.

Cihazımız ile güvenli şekilde tabletinizi şarj edebilirsiniz. Tabletinizin hangi oranda şarj olacağı ise tabletinizin mAh gücüne göre değişkenlik göstermektedir.

Cihazınız ile beraber paket içerisinden çıkan jak takımını ayrı bir ürün olarak "Greentech GT-UC21 Şarj ve USB Bağlantı Kablosu" ismi ile satış noktalarından temin edebilirsiniz. Satış noktalarından bazılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Greentech Satış Noktaları